Centrum Karier dla Was

To szczególnie trudny czas dla studentów V roku poszukujących pracy oraz absolwentów, którzy mieli podpisaną umowę na okres próbny. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług; pracownicy Centrum Karier prowadzą konsultacje zawodowe na odległość (m.in. indywidualna poprawa CV studenta/ absolwenta uczelni technicznej, informacje dot. obecnej koniunktury na rynku w zależności od branży i kwalifikacji kandydata oraz inne).

Zachęcamy także do systematycznego przeglądania ofert pracy/ praktyk i staży. Jest ich w naszej bazie coraz więcej :)

Ponadto w dniach 25-29 maja 2020 skorzystajcie z inicjatywy Biur Karier - Gra o Karierę. Ciekawe webinaria (m.in. front-end, LEAN). Program i zapisy na www.graokariere.wordpress.com