Konkurs L’Oréal Brandstorm

Do 15-tego lutego 2019 roku, studenci z Polski i Krajów Bałtyckich mogą zgłaszać projekty do międzynarodowego konkursu L’Oréal Brandstorm. Zadaniem uczestników jest opracowanie nowatorskiej koncepcji pielęgnacji skóry. Trzy osobowe drużyny mogą aplikować do konkursu do 15-tego lutego za pośrednictwem platformy bit.ly/Brandstorm2019. Projekty należy zgłaszać poprzez platformę internetową w formie prezentacji. Następnie zostaną one ocenione przez ekspertów L’Oréal i spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną drużyny zakwalifikowane do finału regionalnego Poland&Baltic. Finaliści będą mieli szansę zaprezentować swoje pomysły na dużej scenie podczas wydarzenia w trakcie, którego oceniani będą przez managerów L’Oréal Poland&Baltic oraz L’Oréal Warsaw Plant.

Drużyna, która zwycięży na etapie regionalnym otrzyma 1000 euro i wygra bilet do Paryża, gdzie weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się 22-24 maja. W trakcie spotkania w Paryżu, finaliści będą mieli okazję nie tylko reprezentować hub Polska i Kraje Bałtyckie, ale również uczestniczyć w spotkaniach z przedstawicielami Grupy L’Oréal, sesjach mentoringowych i coachingowych z udziałem ekspertów oraz poznać studentów z ponad 40 krajów! Konkurs zakończy uroczysta Gala, podczas której ogłoszony zostanie zwycięski zespół, który wygra 3-miesięczny pobyt w Paryżu aby w Station F (największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów) pracować nad swoim pomysłem pod okiem wybitnych specjalistów. Wszyscy uczestnicy konkursu Brandstorm mają również szansę zacząć swoją karierę w strukturach Grupy L’Oréal!