Rozkoduj swój potencjał - konkurs Samsunga dla studentów

Samsung rusza z konkursem dla studentów „Rozkoduj swój potencjał”. Jest to nie tylko okazja do sprawdzenia umiejętności kodowania oraz wygrania Samsunga Galaxy S8+, ale także szansa zdobycia praktyk/pracy w firmie Samsung.

Sercem działań jest strona internetowa rozkodujswojpotencjal.pl. To na niej uczestnicy będą rejestrować się, aby rozwiązać techniczną zagadkę.

Problem algorytmiczny będzie można rozwiązywać przez miesiąc, w dwutygodniowych cyklach. Zadanie sprawdzi umiejętności niezbędne do codziennej pracy w firmie Samsung. Rekomendowane języki programowania to JAVA i C++

Każda osoba, która poprawnie rozwiąże zadanie będzie miała możliwość wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do Samsung R&D Institute Poland. Dodatkowo - raz na dwa tygodnie przez miesiąc trwania akcji, w rankingu na stronie www.rozkodujswojpotencjal.pl zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają smartfon Samsung Galaxy S8+. Nagrody w konkursie zostaną rozdane podczas Dnia Otwartego Samsung, który odbędzie się 14 listopada w siedzibie Samsung R&D Institute -  Warsaw Spire.