Staże w USA

Uwaga studenci elektrotechniki. Aktualnie trwa uzupełniająca rekrutacja na staż w firmie Raytheon, renomowanej amerykańskiej korporacji. Poszukiwani są studenci elektrotechniki na stanowisko Engineering Intern, (min. drugi lub trzeci rok). Wszyscy, którzy chcieliby wyjechać na 2-3 miesięczny staż do USA w wakacje 2018 mogą składać aplikacje on-line (kliknij tutaj)– termin upływa 26 stycznia. Udział w Programie jest dla studentów bezpłatny, nie ponoszą kosztów uczestnictwa, otrzymują wynagrodzenie. Szczegółowe informacje:

Program jest programem pozarządowym (non-profit), to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, wspierane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Waszyngtonie. Realizatorem inicjatywy jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości we współpracy z firmami oferującymi staże.