Targi Pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie

17 i 18 kwietnia Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza na Dni rekrutacji i doradztwa. Spotkania z firmami podczas targów pracy, konsultacje CV, bezpłatne warsztaty rozwojowe (właśnie ruszyły zapisy!), informacje jak dzięki wolontariatowi zbudować swoją silną pozycję na rynku pracy.

Już 17 - 18 kwietnia br. odbędzie się kolejna edycja Dni rekrutacji i doradztwa 4 sfery kariery! W ramach wydarzenia odbędą się targi pracy, podczas których będziesz miał okazję spotkać się z firmami i poznać ich aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Odbędą się również warsztaty, na których eksperci przekażą Ci swoją cenną wiedzę oraz opowiedzą o specyfice pracy w ich firmach. Oprócz tego, do Twojej dyspozycji będą profesjonaliści z działów HR, którzy w specjalnie przygotowanym CV Point z chęcią udzielą Ci wskazówek dotyczących przygotowania dokumentów aplikacyjnych, a także doradzą Ci jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej. Kto wie, może dzięki rozmowie z rekruterem przejdziesz pierwszy etap rekrutacji w danej firmie? Do Twojej dyspozycji będą również doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, którzy wesprą Cię w kreowaniu Twojej osobistej ścieżki zawodowej!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Więcej informacji znajdziesz na www.kariery.uek.krakow.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco! J