TAURON Program stażowy "Przyłącz się"

Grupa Tauron rozpoczęła proces rekrutacyjny do programu stażowego "Przyłącz się".

TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

Program „Przyłącz się”, to 5 miesięczny staż w strukturach Grupy TAURON dedykowany studentom IV i V roku oraz absolwentom uczelni partnerskich (w tym AGH), podczas którego uczestnicy programu mają możliwość poznać specyfikę pracy w wybranym obszarze rozwijając przy tym swoje kompetencje pod opieką naszych specjalistów.

Obszary, w których będzie realizowany program to:

- energetyka, inżynieria

- ochrona środowiska

- górnictwo

- administracja, HR

- sprzedaż, obsługa klienta

- finanse, księgowość

Rekrutacja trwa od 04.03.2019 r. – 22.03.2019 r.