30.01.2018

Tydzień w Paryżu z firmą Air Liquide

Air Liquide, wystawca na najbliższych Targach Pracy AGH przesłał nam następujący komunikat:

"Będąc światowym liderem w obszarze produkcji gazów technologicznych i medycznych, codziennie  z dumą wspieramy setki tysięcy naszych klientów w ponad 80 krajach na świecie zatrudniając około 65 tysięcy pracowników.

W dniach 27 czerwca - 3 lipca 2017 masz szansę dołączyć do 30 studentów z całego świata, którzy razem z Tobą przyjadą spędzić tydzień w naszej siedzibie wypełniony warsztatami, case study, panelami dyskusyjnymi i eventami kulturalnymi związanymi z naszą firmą.

Jeśli jesteś studentem 5 roku studiów w obszarze business lub engineering, posługujesz się językiem angielskim na poziomie C1, a Twoja średnia ocen nie widziała z przodu liczby 3 - pilnie aplikuj!

Prześlij swoje cv oraz list motywacyjny maksymalnie do 25 lutego na adres: anita.krupa@airliquide.<wbr />com. Zaproszenia na rozmowy będą miały miejsce w ciągu kilku dni od analizy dokumentów aplikacyjnych.

Firma Air Liquide pokrywa wszystkie koszty związane z wyjazdem i pobytem w siedzibie w Paryżu."

Ulotka