Trainings and workshops

Career Centre performs trainings and workshops related to employability skills development including such topics as: effective presentation, application documents, preparation for interview, recruitment procedures, cultural differences, communication skills and many others.

Majority of courses are performed in Polish.

Decent application documents

Większość firm wymaga dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim. Podczas spotkania będziecie mogli przygotować porządne cv po angielsku (ale też po polsku) – uzyskacie wskazówki językowe i ogólne. Szczególnie polecane przed Targami Pracy AGH.

Termin: 7.11.2017 (wtorek), godz. 14.00-16.00
Prowadzi: Monika Domańska
Miejsce: Centrum Karier AGH (mapka)
Zapisy: mdoman@agh.edu.pl

Twórcze myślenie

Obecnie prawie każda firma dając ogłoszenie o poszukiwaniu odpowiedniego pracownika wymienia kreatywność jako jedną z cech pożądanych. Co to znaczy być kreatywnym? Jak można rozwinąć tę umiejętność? Problemy są ciągle obecne w życiu człowieka, ich rozwiązywanie jest koniecznością, często przykrą. Z drugiej strony, problemy są człowiekowi potrzebne, bo decydują o jego inteligencji, a ich rozwiązanie to czysta przyjemność. Widać tu paradoks związany z rozwiązywaniem problemów, jest to czynność zarazem przykra i przyjemna, konieczna i luksusowa. Czy mogę być kreatywnym? Jak to zrobić, by być kreatywnym? Zajęcia mają na celu zaszczepienie postaw twórczych u jej uczestników. Przyczyniają się do przełamywania bloków o charakterze intelektualnym, emocjonalnym i komunikacyjnym. Uczą zachowań sprzyjających nietypowemu, oryginalnemu rozwiązywaniu problemów. W ramach zajęć uczestnicy zapoznają się  między innymi z różnymi technikami twórczego myślenia, a poza tym będą się świetnie bawić!

Termin: 25.10.2017 (środa), godz. 15.00-18.00
Prowadzi: Janusz Grząśko
Miejsce: Centrum Karier AGH (mapka)
Zapisy: grzasko@agh.edu.pl

Skuteczne negocjacje

Negocjujemy już od najmłodszych lat. Jest wiele sytuacji w życiu, w których musimy umieć wynegocjować dla siebie jak najlepsze warunki. Są sytuacje, gdy istnieje konflikt, czy choćby różnica zdań. Jak się w nich zachować, jak rozmawiać by nie mieć poczucia straty? Pomogą te zajęcia.

Termin: 6.11.2017 (poniedziałek), godz. 12.00-16.00
Prowadzi: Janusz Grząśko
Miejsce: Centrum Karier AGH (mapka)
Zapisy: grzasko@agh.edu.pl