Program stażowy JS Hamilton

Program stażowy JS Hamilton

Firma JSH Poland co roku udostępnia w swojej ofercie możliwość odbycia dobrowolnej bądź obligatoryjnej praktyki zawodowej, a także staży zawodowych dla studentów kierunków chemicznych, biotechnologicznych i pokrewnych. Praktyki i staże stanowią w późniejszych etapach kariery zawodowej dobrą podstawę praktyczną pracy w laboratorium.

J.S. Hamilton już od wielu lat otwiera swoje drzwi dla studentów chcących poznać specyfikę pracy w laboratorium. Firma zaprasza na letnie i powakacyjne praktyki zawodowe oraz staże w jednostce badawczej.

Od 1 kwietnia zapisy na praktyki / staże będą możliwe przez chatbota dostępnego na stronie internetowej, gdzie będzie można wybrać jedną z wielu pracowni i miast, dostępnych w firmie.

Benefity dla praktykantów:

• poznanie i możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie laboratoryjnym
  • wykorzystanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce
  • uczenie się od wykwalifikowanej kadry ekspertów
  • możliwość angażowania się w różnorodne prace laboratoryjne oraz wiele innych

Na przestrzeni lat firma zorganizowała praktyki i staże zawodowe dla ponad 300 osób - studenci mają możliwość współpracy oraz nauki z doświadczonymi ekspertami, a także angażowani są w różnorodne prace laboratoryjne, które pozwolą im nabyć konkretne umiejętności. Studenci podczas całego trwania praktyk mogą poczuć się swobodnie, uzyskać wsparcie od dedykowanych opiekunów, a także zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe na jednych z najbardziej zaawansowanych sprzętach laboratoryjnych. Co pozwoli im zwiększyć ich umiejętności praktyczne i przełoży się na atrakcyjność jako przyszłego pracownika na rynku pracy.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, gdzie można zapoznać się z opiniami byłych praktykantów.