Inauguracja pierwszej edycji Programu Mentoringowego AGH

Prorektor ds. studenckich przemawia do gości inauguracji

Inauguracja pierwszej edycji Programu Mentoringowego AGH

W ubiegły wtorek odbyła się inauguracja pierwszej edycji Programu Mentoringowego AGH!

Celem programu jest zapewnienie możliwości spotkania absolwentów AGH (w roli Mentorów), chcących podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem zdobytym na rynku pracy ze studentami (Mentees) rozpoczynającymi karierę lub poszukującymi swojej ścieżki zawodowej.

W pierwszej edycji Programu udział bierze 19 Mentorów i Mentorek oraz aż 38 Mentees.

Przez kolejne miesiące pary mentoringowe będą wspólnie pracować nad osiągnięciem indywidualnych celów Mentees - wyborem ścieżki zawodowej, rozwojem kompetencji czy znalezieniem pracy.

Program objęty jest superwizją akredytowanych trenerów i mentorów European Mentoring and Coaching Council Marty Skrzydelskiej oraz Jacka Bełdowskiego, którzy zapewniają szkolenia dla Mentorów i Mentees, dodatkowe materiały oraz bieżące wsparcie w prowadzeniu procesu.

Już teraz serdecznie zapraszamy zarówno absolwentów, jak i studentów do udziału w kolejnych edycjach Programu!